Zajezdnia autobusowa Nowe Sady obchodzi swoje 40-lecie. W niedzielę 23 października zajezdnia otworzyła swe podwoje, zaprosiła wszystkich zainteresowanych do wspólnego świętowania.

Każdy miał okazję obejrzeć kulisy funkcjonowania obiektu, w którym garażują oraz są przygotowywane do codziennej eksploatacji autobusy MPK-Łódź.

Dodatkowo, we współpracy z „Tkalnią Zagadek”, był przygotowany pierwszy w Polsce mobilny autobus zagadek, do którego zaproszonych zostało dziesięć, liczących po 4-6 osób zespołów. Każdy z nich będzie miał 45 minut na ucieczkę z autobusu i rozwikłanie zagadki.

Jestem miłośnikiem komunikacji zbiorowej (Kolej, Tramwaje, Autobusy) Czyli to co przewozi ludzi. Sam pracuję jako kierowca autobusu w łódzkim przedsiębiorstwie komunikacyjny i z miłą chęcią wykonuję ten zawód. Jeżeli widzisz jakieś nieprawidłowości na stronie bądź widać twoją twarz a nie chcesz żeby była ona widoczna pisz śmiało! Staram się żeby wizerunek każdej osoby był zamazany ale przy takiej ilości zdjęć jest trudno upilnować takiego szczegółu.