Na wniosek pasażerów, z dniem 1 Stycznia 2019 roku tymczasowo ulega zmianie trasa lini autobusowych 91A, 91B i 91C. Zmiana ma na celu wypuszczenie pasażerów przed przejazdem kolejowym, gdzie przystanek na trasie jest przy Selgrosie/Obi  (Rokicińska/Transmisyjna) a kolejny na trasie 91 jest zlokalizowany dopiero za przejazdem kolejowym na ulicy Malowniczej (Malownicza/Taborowa). Czasem bywało tak że pojazdy były zatrzymywane tuż przed przejazdem po 20-30 minut a pasażerowie byli zmuszeni wysiąść jeżeli chcieli przejść do swoich domów gdzie jest zamknięta ulica Rokicińska dla ruchu kołowego w związku z jej przebudową i nie kursują żadne autobusy.

Od 1 Stycznia 2019 roku 91 zamiast na skrzyżowaniu Rokicińska/Józefiaka/Malownicza skręcać w lewo do kierunku Nowosolnej te skrzyżowanie przejeżdża i tuż za przystankiem Rokicińska/Józefiaka zawraca by skręcić w prawo i udać się w kierunku Nowosolnej.

Jestem miłośnikiem komunikacji zbiorowej (Kolej, Tramwaje, Autobusy) Czyli to co przewozi ludzi. Sam pracuję jako kierowca autobusu w łódzkim przedsiębiorstwie komunikacyjny i z miłą chęcią wykonuję ten zawód. Jeżeli widzisz jakieś nieprawidłowości na stronie bądź widać twoją twarz a nie chcesz żeby była ona widoczna pisz śmiało! Staram się żeby wizerunek każdej osoby był zamazany ale przy takiej ilości zdjęć jest trudno upilnować takiego szczegółu.