Związku z remontem wiaduktu drogowego na Pabianickiej który jest przy Rudzkiej, trzeba było wstrzymać ruch tramwajowy na weekend. Pierwszym weekendem który trzeba było wstrzymać ruch tramwajowy był od 15 sierpnia do 18 Sierpnia 2019 roku, kolejnym weekendem był od 21 września do 22 Września 2019 roku. Związku z tym linie tramwajowe 11B, 17 i 41 Zmieniły swoje trasy.


Z Helenówka trasa skrócona do pętli plac NiepodległościZ Dworca Łódź Żabieniec do Ronda Lotników Lwowskich, następnie: Pabianicką i do pętli plac NiepodległościZ Pabianic trasa skrócona do pętli Chocianowice IKEACHOCIANOWICE IKEA – Pabianicka, Rzgowska – PL. NIEPODLEGŁOŚCI
PLAC NIEPODLEGŁOŚCI – Pabianicka – CHOCIANOWICE IKEA

Jestem miłośnikiem komunikacji zbiorowej (Kolej, Tramwaje, Autobusy) Czyli to co przewozi ludzi. Sam pracuję jako kierowca autobusu w łódzkim przedsiębiorstwie komunikacyjny i z miłą chęcią wykonuję ten zawód. Jeżeli widzisz jakieś nieprawidłowości na stronie bądź widać twoją twarz a nie chcesz żeby była ona widoczna pisz śmiało! Staram się żeby wizerunek każdej osoby był zamazany ale przy takiej ilości zdjęć jest trudno upilnować takiego szczegółu.