W związku z wichurami jakie szalały w kraju 10-11 Marca 2020r. Naruszając konstrukcję wieżyczki Pałacu Rudolfa Kellera oraz dodatkowo prace drogowe przy skrzyżowaniu 1-go Maja, do 28 Marca nie kursowały tramwaje linii 15 i 17 po ulicy Gdańskiej na odcinku Legionów – Zielona.


z Chojny Kurczaki i Chocianowice Ikea do skrzyżowania Gdańska-Zielona bez zmian, a następnie Zieloną, Narutowicza, Kilińskiego, Pomorską i dalej swoimi stałymi trasami.

ze Stoków i Telefoniczna zajezdnia do pl. Wolności bez zmian następnie zawracają na pl. Wolności, Kilińskiego, Narutowicza, Zieloną, Gdańską i powrót na swoje trasy

Jestem miłośnikiem komunikacji zbiorowej (Kolej, Tramwaje, Autobusy) Czyli to co przewozi ludzi. Sam pracuję jako kierowca autobusu w łódzkim przedsiębiorstwie komunikacyjny i z miłą chęcią wykonuję ten zawód. Jeżeli widzisz jakieś nieprawidłowości na stronie bądź widać twoją twarz a nie chcesz żeby była ona widoczna pisz śmiało! Staram się żeby wizerunek każdej osoby był zamazany ale przy takiej ilości zdjęć jest trudno upilnować takiego szczegółu.