W dniach 22 Września 2020r a 3 Października 2020r. Były prowadzone prace wodociągowe na ulicy Wojska Polskiego przy Konstadta. W związku z tym linie tramwajowe 1, 5 i 6 jeździły zmienionymi trasami wyłącznie w kierunku centrum. Z Chojen, Kurczaków, Augustowa linie jeździły normalnie przez Franciszkańską, Wojska Polskiego.

Od dnia 3 Października linia 5 powróciła na swoją stałą trasę w kierunku Chojen, linia tramwajowa 6 powróciła na stałą trasę objazdową z Żabieńca na Augustów, zaś linia 1 powróciła na swoją dotychczasową trasę, która wciąż kursuje objazdem przez Franciszkańską, Wojska Polskiego w obu kierunkach z Helenówka oraz Chojen, z powodu przebudowanego przystanku tramwajowego przy Ogrodowej.

HELENÓWEK – Zgierska, Zachodnia, Ogrodowa, Północna, Kilińskiego – DW. ŁÓDŹ CHOJNY
Zmiana obowiązuje wyłącznie w podanym kierunku

DW. ŁÓDŹ ŻABIENIEC – Aleksandrowska, Limanowskiego, Zachodnia, Ogrodowa, Północna, Kilińskiego, Przybyszewskiego, Piotrkowska, Rzgowska – CHOJNY KURCZAKI
Zmiana obowiązuje wyłącznie w podanym kierunku

DW. ŁÓDŹ ŻABIENIEC – Limanowskiego, Zachodnia, Kościuszki, Mickiewicza, Piotrkowska, Przybyszewskiego, Puszkina, Rokicińska – WIDZEW AUGUSTÓW
Zmiana obowiązuje wyłącznie w podanym kierunku

Jestem miłośnikiem komunikacji zbiorowej (Kolej, Tramwaje, Autobusy) Czyli to co przewozi ludzi. Sam pracuję jako kierowca autobusu w łódzkim przedsiębiorstwie komunikacyjny i z miłą chęcią wykonuję ten zawód. Jeżeli widzisz jakieś nieprawidłowości na stronie bądź widać twoją twarz a nie chcesz żeby była ona widoczna pisz śmiało! Staram się żeby wizerunek każdej osoby był zamazany ale przy takiej ilości zdjęć jest trudno upilnować takiego szczegółu.