Od dnia 9 Listopada 2020r., do odwołania, w związku z pracami wodociągowymi przy Orlej na Kilińskiego zmienionymi trasami w jednym kierunku pojechały linie 1 i 5. W jednym kierunku uruchomiono komunikację zastępcza autobusową Z5.

Z pętli Dworzec Łódź Chojny do skrzyżowania Kilińskiego / Przybyszewskiego bez zmian, następnie Przybyszewskiego, Piotrkowską, Piłsudskiego, Kilińskiego i dalej obecną trasą.

Z pętli Chojny Kurczaki do skrzyżowania Piotrkowska / Przybyszewskiego bez zmian, następnie Piotrkowską, Piłsudskiego, Kilińskiego i dalej obecną trasą.

PLAC NIEPODLEGŁOŚCI – Piotrkowska, Rzgowska, Przybyszewskiego, Kilińskiego – PIŁSUDSKIEGO / KILIŃSKIEGO

Jestem miłośnikiem komunikacji zbiorowej (Kolej, Tramwaje, Autobusy) Czyli to co przewozi ludzi. Sam pracuję jako kierowca autobusu w łódzkim przedsiębiorstwie komunikacyjny i z miłą chęcią wykonuję ten zawód. Jeżeli widzisz jakieś nieprawidłowości na stronie bądź widać twoją twarz a nie chcesz żeby była ona widoczna pisz śmiało! Staram się żeby wizerunek każdej osoby był zamazany ale przy takiej ilości zdjęć jest trudno upilnować takiego szczegółu.