Dnia 5 września 2016r. zakończyła się przebudowa skrzyżowania Narutowicza/Tramwajowa. Linie 9, 9A, 12, 12A powróciły na swoje dotychczasowe trasy, uległa zmianie trasa tramwajowa linii 13, zawieszona została autobusowa linia Z12, Z13 została skrócona do pętli Wydawnicza. Przebudowa skrzyżowania była spowodowana przesunięciem przystanku tramwajowego Narutowicza/Tramwajowa przed zwrotnicami tramwajowymi w kierunku placu Dąbrowskiego. Na miejscu dawnego przystanku posadzono rośliny i krzewy.

Z Szczecińskiej do skrzyżowania Narutowicza/Kilińskiego następnie: Narutowicza, Kopcińskiego, Śmigłego Rydza, Przybyszewskiego, Puszkina, Rokicińska i do pętli Augustów.

Jestem miłośnikiem komunikacji zbiorowej (Kolej, Tramwaje, Autobusy) Czyli to co przewozi ludzi. Sam pracuję jako kierowca autobusu w łódzkim przedsiębiorstwie komunikacyjny i z miłą chęcią wykonuję ten zawód. Jeżeli widzisz jakieś nieprawidłowości na stronie bądź widać twoją twarz a nie chcesz żeby była ona widoczna pisz śmiało! Staram się żeby wizerunek każdej osoby był zamazany ale przy takiej ilości zdjęć jest trudno upilnować takiego szczegółu.