W dniach 25-27 Sierpnia 2016r. nastąpiła awaria wodociągowa na Gdańskiej przy ulicy Skłodowskiej-Curie. Związku z tym czasowo zmieniono trasy linii tramwajowych 15, 15A, 12, 12A.

Z Wyszyńskiego do skrzyżowania Kopernika/Żeromskiego następnie: Żeromskiego, Politechniki i do Ronda Lotników Lwowskich.

Z Telefonicznej trasa skrócona do placu Wolności

Z Chocianowice Ikea do skrzyżowania Żeromskiego/Kopernika, następnie: Kopernika, Włókniarzy, Bandurskiego, Karolewska i do pętli Bratysławska.

Z Telefonicznej do skrzyżowania Legionów/Zachodnia następnie: Zachodnia, Kościuszki, Piotrkowska Centrum, Piotrkowska, Pabianicka, Rondo Lotników Lwowskich i dalej swoją dotychczasową trasą na Kurczaki

PLAC WOLNOŚCI – Legionów, Gdańska, Mickiewicza, Żeromskiego, Kopernika, Gdańska, Legionów – PLAC WOLNOŚCI

Jestem miłośnikiem komunikacji zbiorowej (Kolej, Tramwaje, Autobusy) Czyli to co przewozi ludzi. Sam pracuję jako kierowca autobusu w łódzkim przedsiębiorstwie komunikacyjny i z miłą chęcią wykonuję ten zawód. Jeżeli widzisz jakieś nieprawidłowości na stronie bądź widać twoją twarz a nie chcesz żeby była ona widoczna pisz śmiało! Staram się żeby wizerunek każdej osoby był zamazany ale przy takiej ilości zdjęć jest trudno upilnować takiego szczegółu.