W dniu 8 Kwietnia 2018r. po zimowej przerwie technicznej otworzono ponownie drzwi muzealnej zajezdni brus gdzie w tym dniu można było zwiedzać w godzinach 12:00 – 16:00 zajezdnię. w 2018 roku zajezdnia muzealna Brus obchodzi swoje piąte urodziny.

W tym roku do zajezdni został dostarczony wagon 805Na z zajezdni tramwajowej Chocianowice o numerze bocznym #2394 gdzie w przyszłości ma zostać przebudowany na „szybkowca”. Na zajezdni jak zawsze można było zwiedzić wagony tramwajowe oraz autobusy wycofane z eksploatacji.

Do zajezdni Brus w tym dniu kursowała specjalna linia tramwajowa S1 w godzinach 12:00-16:00 gdzie było można spotkać Konstal 803N o numerze bocznym #2

ZAJEZDNIA MUZEALNA BRUS – Konstantynowska, Legionów – PLAC WOLNOŚCI

Jestem miłośnikiem komunikacji zbiorowej (Kolej, Tramwaje, Autobusy) Czyli to co przewozi ludzi. Sam pracuję jako kierowca autobusu w łódzkim przedsiębiorstwie komunikacyjny i z miłą chęcią wykonuję ten zawód. Jeżeli widzisz jakieś nieprawidłowości na stronie bądź widać twoją twarz a nie chcesz żeby była ona widoczna pisz śmiało! Staram się żeby wizerunek każdej osoby był zamazany ale przy takiej ilości zdjęć jest trudno upilnować takiego szczegółu.