Z dniem 19 Lipca 2021r., wprowadzono trzeci etap prac remontowych na ulicy Obywatelskiej. Tym razem zamknięte zostało skrzyżowanie ulic Obywatelskiej z Waltera-Janke. W związku z tym zmienionymi trasami pojechały linie autobusowe 55A, 55B i 65A.

Z pętli Dąbrowa oraz Młynkek, do skrzyżowania Obywateslska/Nowe Sady bez zmian, następnie: Nowe Sady, Waltera Janke i dajel obecną trasą do pętli Kusocińskiego

Z pętli Kusocinskiego do skrzyżowania Waltera Janke/Obywatelska bez zmian, następnie: Nowe Sady, Elektronowa, Obywatelska i dalej swoimi dotychczasowymi trasami na pętle Dąbrowa lub Młynek.

Z pętli Świtezianki, do skrzyżowania Obywateslska/Nowe Sady bez zmian, następnie: Nowe Sady, Pienista i dalej swoją dotychczasową trasą do pętli Lotnisko.

Z pętli Lotnisko do skrzyżowania Pienisyta/Obywatelska bez zmian, następnie: Pienista, Nowe Sady, Elektronowa, Obywatelska i dalej swoją dotychczasowyą trasaą na pętle Świtezianki.

Wszystkie kursy wyjazdowe z zajezdni Nowe Sady, w kierunku na rondo Lotników Lwowskich  przez: Nowe Sady, Elektronowa, Obywatelska.